TrueCombat: Elite Polska

Społeczność TrueCombat: Close Quarters Battle, TrueCombat: Elite i Q3 True Combat

DziałyDziały

  • Serwis
    • Strona główna
    • Newsy
    • Użytkownicy
    • Ankiety
    • Przeglądarka serwerów
    • TrueCombat.pl
    • Ekipa
    • Reklama
    • Regulamin
    • Mapa
    • Kontakt
  • Close Quarters Battle
    • O grze
    • Uzbrojenie
    • Perki
    • Download
    • Historia
    • Media
  • TrueCombat: Elite
    • O grze
    • Instalacja
    • Tryby gry
    • Uzbrojenie
    • HUD i interfejs
    • Download
    • Mapy
    • FAQ: Pytania i problemy
    • Historia
    • Archiwum
  • Q3 True Combat
    • O grze
    • Historia
    • Media
    • Download
  • Forum dyskusyjne
    • Fora
    • Tematy
    • Wyszukiwarka
    • Statystyki

ZablokujOdblokuj

Logowanie
  • Nie mam jeszcze konta
  • Nie pamiętam mojego hasła
  • ↑ Do góry

Jesteś tutajJesteś tutaj

TrueCombat.pl » Forum dyskusyjne

Dzisiaj jest Czwartek, 11-go czerwca 2026 roku, 21:14:54

  • Fora
  • Tematy
  • Widoki
    • Mój board
    • Czytane tematy
  • Obserwowane
  • Wyszukiwarka
  • Statystyki
  • Regulamin
  • Forum dyskusyjne
  • TrueCombat: Elite
TrueCombat: Elite
Tematy
Posty
Ostatni post
  • - Ogólnie o grze

    Dyskusja na tematy wszelakie o TC:E.

    94
    1733
    09.06.2017, 19:49:16
    CiekMa
    MASSA i troszku o PirateBay'u
  • - Problemy - Windows

    Wszelakie problemy z TrueCombat: Elite związane z systemem Windows.

    106
    840
    20.04.2015, 19:50:14
    kaladann
    Problem z kursorem
  • - Problemy - Linux / OS X

    Problemy z TC:E występujące na linuksie lub OS X.

    16
    131
    24.01.2013, 12:29:01
    csMKJP
    [solution] TCE-linux - brak dzwi...
  • - Problemy i pytania

    Masz jakiś problem z TC:E? Tu jest właściwe miejsce.

    196
    1586
    10.12.2015, 13:30:03
    kaladann
    niski framerate GTX560
  • - Błędy

    Znalazłeś błąd w TC:E? Napisz o tym!

    23
    232
    11.05.2008, 06:21:57
    eXtreme
    SIG552 BUG?
  • - Serwery i ich administracja

    Masz własny serwer? Jesteś adminem jakiegoś? Masz jakieś pytania, propozycje? Może chcesz zaprezentować własny serwer? Pisz tutaj.

    45
    639
    30.10.2013, 17:00:49
    ETplayer
    immature words restriction (AK-4...
  • - Mapy

    Dyskusje o mapach oficjalnych i tych nieoficjalnych.

    19
    317
    23.10.2015, 23:17:38
    Porucznik
    jaka to mapa?
  • icon
Logo

Copyright © 2006-2017 TrueCombat.pl & eXtreme. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by AI System | Design by DJ Czeslaf & eXtreme

Redakcja nie odpowiada za treści publikowane przez użytkowników.

  • Mapa serwisu
  • Regulamin serwisu
  • Informacja o cookies
  • Ochrona prywatności
  • O serwisie
  • Reklama
  • Ekipa
  • Kontakt

Strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) zgodnie z Polityką ciasteczek. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem!